Usuwanie graffiti oraz farby drogowej.

Jak usunąć graffiti i zabezpieczyć się przed nim - system anty graffiti?

Niechciane graffiti często stanowią zmorę dla właścicieli i zarządów budynków, szczególnie w dużych aglomeracjach takich jak Warszawa. Choć dla niektórych osób graffiti stanowią formę sztuki, to jednak dla większości są zwykłymi aktami wandalizmu, które szpecą ściany budynków i generują koszty związane z usunięciem graffiti.

Oczywiście najlepiej nie dopuścić niechcianych „artystów” do naszej elewacji. Najlepszym sposobem jest wysokie ogrodzenie i/lub systemy monitoringu, wraz z tabliczkami ostrzegającymi.

Co natomiast możemy zrobić, gdy jesteśmy właścicielem lub zarządcą budynku np. w centrum Warszawy i nie możemy go odgrodzić, a do tego systemy monitoringu nie spełniają swojej roli i co chwila pojawiają się niechciane graffiti? Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest zabezpieczenie elewacji preparatem anty graffiti. Preparat ten bardzo ułatwia usuwanie graffiti, ponieważ do jego usunięcia wystarczy specjalny płyn i/lub nieduża myjka ciśnieniowa. Aplikacje przeprowadza się za pomocą wałka malarskiego lub opryskiwacza. Aby ułatwić usuwanie graffiti przed aplikacją należy dokładnie umyć i odtłuścić zabezpieczaną elewację. Ponieważ MyClean działa głównie na terenie Warszawy, dlatego taką usługę możemy dla Państwa wykonać kompleksowo i bez dodatkowych kosztów związanych z dojazdem.

Rodzaje powierzchni, z których można usunąć graffiti.

Niechciane graffiti można usunąć praktycznie z każdej powierzchni. Ponieważ usuwaniem graffiti zajmujemy się na rynku warszawskim już od kilku lat, dlatego też możemy podjąć się usunięcia graffiti z:

 • drewna
 • klinkieru
 • tynku
 • aluminium
 • szkła
 • betonu
 • kostki brukowej
usuwanie graffiti

Usuwanie graffiti - dlaczego przy wyborze profesjonalistów z Warszawy warto wybrać MyClean?

Ponieważ dbamy o to by, każdy klient, który skorzystał z naszych usług usuwania graffiti oraz pasów drogowych był w pełni usatysfakcjonowany. Dzięki temu tym zyskaliśmy w Warszawie grono klientów, którzy nie tylko chętnie do nas wracają, ale polecają nasze usługi usuwania graffiti kolejnym klientom.

MyClean to przede wszystkim:

 • Krótkie terminy realizacji. Warszawa jest miejscem, gdzie panuje wieczny pośpiech. Dlatego też usuwanie graffiti oraz farb drogowych możemy wykonać o każdej porze i w każdy dzień tygodnia. W wyjątkowych sytuacjach możemy rozpocząć prace nawet do 12h od momentu przyjęcia zlecenia.
 • Elastyczność. Nie ma dla nas dziwnych godzin, nietypowych rodzajów graffiti do usunięcia, czy nieodpowiedniej pogody. Usługę usuwania graffiti zawsze staramy się dopasować do wymagań klienta. Podejmiemy się zlecenia nawet jak usunięcie farby wydaje się niemożliwe.
 • Kompleksowość. Dysponujemy odpowiednią wiedzą i sprzętem, aby kompleksowo obsłużyć każdego klienta. Specjalizujemy się w usuwaniu graffiti ze ścian każdego rodzaju (klinkier, kamień, beton, tynk) oraz usuwaniu farby drogowej z asfaltu i kostki brukowej. Połączenie metody chemicznej i wysokociśnieniowej w bezpieczny sposób usunie każdy rodzaj graffiti i farby drogowej. Przy okazji jesteśmy również w stanie zająć się czyszczeniem elewacji (ścian), a także umyć kostkę brukową oraz dach.
 • Stosunek ceny do jakości. Ponieważ każdy klient ma inne wymagania i posiada różne możliwości finansowe związane z usuwaniem graffiti, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. To z klientem ustalamy zakres prac, rodzaj chemii czy dodatkowe usługi takie jak zabezpieczenie anty graffiti. Do każdego zlecenia podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem, bez względu na cenę ustaloną z klientem. To właśnie gwarantuje, że otrzymasz najlepszy stosunek ceny do jakości.
 • Profesjonalny sprzęt. Dysponując nawet najlepszą wiedzą w zakresie usuwania graffiti oraz poziomych znaków drogowych oraz najszczerszymi chęciami, to bez odpowiedniego sprzętu, nie warto nawet zaczynać. MyClean posiada profesjonalną myjkę HDS firmy Karcher z regulacją ciśnienia oraz funkcją czyszczenia parowego. Gwarantuje bezpieczeństwo oraz pewność, że wyczyszczona elewacja będzie wyglądać jak nowa.

Zapraszamy do kontaktu

Oddział Warszawa

tel. 792-025-051

tel. 737-186-194

mail: biuro@myclean.pl